Chyba każdy mężczyzna, jak był małym chłopcem, bawił się żołnierzykami i prowadził bitwy ze swoimi znajomymi. Od momentu wprowadzenia do domów komputerów osobistych, rozgrywki bitewne przeniosły się na monitory komputerowe. To są właśnie

gry bitewne

, które przeniosą nas na pole bitwy między wojskami z najróżniejszych zakątków świata.

Możemy rozegrać starcie poruszając się w czasach starożytnych, korzystając z usług Spartan, Greków czy też Rzymian, w średniowieczu, gdzie waleczni rycerze będą walczyć na śmierć i życie w obronie naszego królestwa oraz w czasach nowożytnych, w których czołgi i ciężka artyleria oraz naloty samolotów zamienią nawet najlepsze bazy przeciwników w pył.

Gry bitewne to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą się poczuć jak dowódcy wojsk, chcą sprawdzić swoje umiejętności planowania oraz taktycznego rozdzielania obowiązków. Umiejętności nabywane podczas grania w gry bitewne możemy wykorzystać w pracy ponieważ będzie nam łatwiej zaplanować i podzielić poszczególne zadania, które mamy wykonać.
e-Gracz.waw.pl to gratka dla wszystkich fascynatów gier komputerowych. Dzięki naszej stronie zapoznasz się z mnóstwem ciekawych informacji, doniesien i aktualności ze świata gier komputerowych.
Centrum gracza - tak po krótce można opisć to, co znajdziesz na naszej stronce. Gry, które weźmiemy pod lupę to przede wszystkim: gry sportowe, wyścigi, gry fabularne, bitewne oraz gry hazardowe. To co, zaczynamy?
Możesz jeszcze sprawdzić: