Najwyższa jakość usług

Protetyka Kraków, czyli licówki, korony, protezy i mosty. Kliniki protetyczne zapewniają najwyższą jakość świadczonych usług, wysokie kwalifikacje lekarzy protetyków. Każdy pacjent jest objęty indywidualną opieką tak, by w końcu być w pełni zadowolonym ze swojego uśmiechu. Natura bywa przewrotna i niestety nie każdy może pochwalić się naturalnymi zębami przez całe życie.

Zrozumieć pacjenta

Czasami uwarunkowania genetyczne, kiedy indziej wypadek, pozbawiają nas zębów, ale wtedy przychodzi na ratunek protetyka Kraków. Zrozumienie potrzeb pacjentów oraz wieloletnie doświadczenie i otwartość w pracy protetycznej to wielki atut. Jako dział stomatologii krakowska protetyka zajmuje się szeroko rozumianym przywracaniem anatomicznych warunków zgryzu w sytuacji występowania braków w uzębieniu.

Podłoże powstawania braków może być zarówno fizjologiczne, spowodowane czynnikami zewnętrznymi, czyli np. uraz w wyniku wypadku ale także brak zęba po jego ekstrakcji. Czynności protetyczne poprzedzone są konsultacjami i ustaleniem indywidualnego przebiegu leczenia. Każdy przypadek jest analizowany w ścisłej konsultacji z edodontą, chirurgiem, periodontologiem czy ortodontą.

Wybór metody leczenia

Dzięki temu możliwy jest wybór optymalnej metody protetycznej. W zakres prac protetycznych oferowanych przez protetykę w Krakowie wchodzą: korony, mosty, wkłady koronowo-korzeniowe, licówki, protezy akrylowe, szkieletowe oraz protetyka implantowa. Zapewnienie najwyższej jakości leczenia protetycznego to wymaganie, które protetyka Kraków stawia sobie za punkt honoru. Każdy element leczenia jest na bieżąco konsultowany z pacjentem, który świadomie może uczestniczyć w przebiegu leczenia. Warto umówić się na konsultację.Źródło: www.stomatologiatomaszewska.com/protetyka/
Możesz jeszcze sprawdzić: