Wyposażenie gospodarcze

Nieodzownym elementem wyposażenia każdego zaplecza są szafy gospodarcze. Można je wykorzystywać jako pojedyncze elementy ale także, kompleksowo, jako cale systemy. Jak wskazuje nazwa szafy te są wykorzystywane głównie w celach gospodarczych, przede wszystkim przez pracowników w konieczności przechowywania odzieży zmiennej, środków czystości czy też przedmiotów użytku osobistego.

Szafka na ubrania pracownikaSzafki gospodarcze sprawdzają się także idealnie do składowania preparatów czyszczących oraz drobnego sprzętu do sprzątania, np. szczotek, mioteł, wiader czy drobniejszych przedmiotów jak ścierki i gąbki, itp. Szafki doskonale nadają się zarówno w przestrzeniach produkcyjnych, jak i pomieszczeniach socjalno-gospodarczych w dużych firmach, małych przedsiębiorstwach, sklepach, czy jakichkolwiek obiektach użytku publicznego, które wymagają przechowywania. W szafach gospodarczych zastosowane są różne konstrukcje drzwi i rozkładu wnętrza.

Wielkość szafek gospodarczych

W zależności od wielkości szafek drzwi są albo jedno albo dwu-skrzydłowe, natomiast na wnętrze składają się zazwyczaj przegroda pionowa, półki, drążek na ubrania z haczykiem lub możliwością użycia wieszaków, uchwyt na narzędzia np. do sprzątania. Ergonomiczny podział przestrzeni wewnątrz szafy gospodarczej oprócz niezwykle łatwego dostępu do wszystkich przegród i płaszczyzn, pozwalają także potencjalnemu użytkownikowi w pełni wykorzystać dostępną powierzchnie użytkową według własnych potrzeb.

Źródło: www.szafy-sejfy.pl/category/szafki-bhp-gospodarcze
Możesz jeszcze sprawdzić: